UAB „Vakaro rasa“ įkurta 1999 metais.

2016 metų sausis-vasaris nauji bandymai, naujų rinkų paieškos… O svarbiausia, 2016 metų sezonas skirtas grįžimui į Lietuvos rinką, laukite akcijų, siurprizų!!! Lankykite mus parodose, turėsime ką parodyti, ką papasakoti ir ką pasiūlyti!!!

2015 metais įmonės katilai, apsaugoti tarptautiniais ir Lietuvišku patentais, savo geografiją išplėtė dar labiau, pradėtas eksportas į Slovakiją, Vengriją, Čekiją, Airiją, Didžiąją Britaniją, Lenkiją, Ispaniją, Moldaviją.

2014-2015 metų šildymo sezono metu, buvo išbandyti modernizuoti katilai “LIEPSNELĖ”, kurių kokybės, saugumo ir dizaino sprendimai, nustebino tiek esamus tiek ir naujai atsirandančius partnerius.

2014 metų bėgyje katilai LIEPSNELĖ, pasirodė Bulgarijos, Estijos, Kazachstano, Rumunijos rinkose.

2013–2014 metų šildymo sezono metu atlikti bandymai su naujais išradimais ir jiems pasiteisinus, buvo nuspręsta išradimus patentuoti, sertifikuoti ir pradėti ieškoti naujų eksporto rinkų.

2013 metų gegužės–birželio mėnesiais kurtas, pasaulį išvydo mūsų naujasis internetinis puslapis.

2011–2012 metai įmonėje įsimintini kaip didžiųjų permainų metai: naujų nuosavų patalpų įsigijimas, jų įrengimas, kraustymasis, plėtra, naujų idėjų generavimas, naujų rinkų ir klientų paieška, gamybinių procesų optimizavimas bei tiriamosios laboratorijos įrengimas įmonėje.

2011 metais, siekiant rinkai pateikti produktą, kuris atitiktų visus klientų keliamus kokybės, kainos ir dizaino reikalavimus, buvo visos jėgos sutelktos ne tik į aukštos gaminio kokybės gerinimą, kainos optimizavimą, bet ir į produkto prekinės išvaizdos kūrimą, todėl šiuo metu siūlomas ne tik puikios kokybės bei optimalios kainos, bet ir puikaus dizaino produktas – katilas „LIEPSNELĖ“! Dabar į katilinę galima drąsiai pasikviesti svečius, nes ir ten yra ką parodyti!

Nuo 2011 metų įmonės gaminami katilai aktyviai parduodami ir Europoje. Šiuo metu kietojo kuro katilus galima įsigyti Ukrainoje, Baltarusijoje, Latvijoje, Suomijoje, Kaliningrado srityje (Rusija) bei Graikijoje.

2010 metais iš Lietuvos išvežtas pirmasis įmonės pagamintas katilas. Jis parduotas Latvijoje.

2008–2012 metais, reklamuodama savo produkciją, įmonė dalyvavo parodose Latvijoje, Rusijoje bei Ukrainoje.

Ilgą laiką veiklą vykdžiusi Vilniuje, įmonė, įvertinusi gamybos kaštus ir sąnaudas, 2007 metais nusprendė visą gamybą perkelti į Panevėžio rajoną. Prabėgus ketveriems metams, buvo įsigytos gamybai pritaikytos nuosavos patalpos Trakiškio kaime.

2006 metais pradedama aktyviai prekiauti įmonės gaminama produkcija visoje Lietuvoje.

Nuo 2003 metų pradėti intensyvūs darbai viršutinio degimo katilų srityje.