Sveiki, aplankę mūsų namus internete. Esame profesionalai, jau daugiau kaip 10 metų gaminantys ir nuolat tobulinantys viršutinio degimo kietojo kuro katilus “LIEPSNELĖ”, skirtus Lietuvos ir užsienio rinkoms. Per daugelį metų sukaupėme neįkainojamą patirtį šilumos gamyboje, tad atėjo laikas šia patirtimi pasidalinti su JUMIS !  Vadovaujantis laboratoriniais tyrimais, nuolat geriname produktų kokybę ir efektyvumą, visuomet atsižvelgiame ir operatyviai reaguojame į klientų poreikius ir pastabas,. Nesvarbu, esate maži ar dideli klientai, dėmesio sulauksite visi, kam esame reikalingi ir įdomūs.

Viršutinio degimo, kieto kuro katilas “LIEPSNELĖ”. Šio degimo principas kuro degimas iš viršaus į apačią, dega tik viršutinis kuro sluoksnis, o ne visa pakura, kaip kituose katiluose. Šio tipo katilas naudoja teleskopinį oro padavimo būdą, kurio pagalba kuro degimo procesas viso degimo eigoje yra kontroliuojamas. Katilai “LIEPSNELĖ“ atitinka visus standartus ir tarptautinius reikalavimus, dėl šios priežasties katilai “LIEPSNELĖ” yra žinomi daugiau nei 20-yje valstybių.

Katilas „LIEPSNELĖ“ gaminamas dviejų tipų ( malkinis ir universalus) ir trijų galingumų 10kW; 20kW; 40kW. Katilai “LIEPSNELĖ“ gali apšildyti tiek gyvenamąsias, tiek gamybines, tiek kitos paskirties patalpas nuo 50 m2 iki 400 m2 šildomo ploto. Pirkdami katilą „LIEPSNELĖ“ už mažą kainą, Jūs turėsite šilumą, komfortą ir kuro ekonomija.

 

Katilų „LIEPSNELĖ“ privalumai:

– ilgas vienos įkrovos degimo laikas (malkomis iki 30 val., o akmens anglimi iki 7 parų, šalčiausiomis žiemos dienomis).
– labai kompaktiškas ( katilinėje užima iki 1m2).
– aukštas NVK (naudingo veiksmo koeficientas), kuris siekia iki 91%.
– paprasta konstrukcija ir lengvas aptarnavimas.
– minimali automatika.
– gražus dizainas.
maža kaina.